Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - lebeda

Stran: [1]
1
Instalace, poinstalační a bootovací problémy / Arco
« kdy: 28. Únor 2019, 07:36:26 odpoledne  »
Ahoj. Chtěl bych případné přísedící upozornit na distribuci Arcolinux. Autoři mají výborné webovky, které jsou koncipované jako cesta od začátků s Arch(Arco) linuxem až po možnost naučit se sestavit si Archlinux podle svého gusta. Návody, videa, WhatToDo, atd. Mrkněte. Zdravim.

2
Obecné příspěvky / Re:Kniha o Arch linuxu
« kdy: 25. Červen 2016, 01:36:38 odpoledne  »
Ahoj lidi.
předně chci napsat, že jsem moc rád za tenhle web. Díky Satapouchu za tvojí práci v Mintu a teď konečně i v Arch linuxu. Poslední cca tři roky jsem věčným linuxovým začátečníkem, mám to podobně, občas vyzkouším nějaké distro, ale od doby co se mi podařilo naistalovat Arch se k němu vždycky pokorně vrátím. Naštěstí máme virtualbox :). Bylo by prima kdyby se vytvořila skupina více či méně zkušených uživatelů a nějak to tu kolem Arch linuxu žilo.
Manuál přímo k tomuhle distru v češtině (slovenštině) by byl prima, ale... máme stránky, které jsou považovány za jedny z nejlepších ... máme google ... a máme Satapoucha, který nám to vyzkouší, přeloží a hodí na web ve skousnutelné podobě  :).
K tématu - včera jsem zkoušel dát na plochu spouštěč srážkového radaru a zjistil jsem, že  __ opera --new-window http://odkaz __ mi to otevře  v novém samostatném okně. Úžasný. Tak jsem se začal pídit po dalších "příkazech" - zatím neúspěšně :), ale narazil jsem na níže uvedené stránky ve formě webové "knihy", kde je toho opravdu hodně.
http://www.linuxfromscratch.org/blfs/view/svn/index.html

Zdravím ... 8)

Stran: [1]