Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - archman

Stran: [1]
1
Instalace, poinstalační a bootovací problémy / Re:Suspend and hybernate
« kdy: 17. Únor 2018, 07:35:26 dopoledne  »
Ano, také si to myslím :)

2
Instalace, poinstalační a bootovací problémy / Re:Suspend and hybernate
« kdy: 16. Únor 2018, 07:43:33 dopoledne  »
Krásné ráno,
osobně používám na odhlašování, vypínání, hybernaci i uspávání nástroj Oblogout, který mi pracuje naprosto bez problémů. Instalovat lze přes pacman. Blíže jej popsala Lombardo v článku https://arch-linux.cz/openbox-vi-skript-oblogout-alebo-ako-sa-setrit-energiou/.

3
Naše webové stránky / Re:pěkný
« kdy: 15. Červen 2016, 07:30:53 dopoledne  »
Ahoj,
díky za uznání. Bohužel ještě nejsme uznáni za oficiální komunitu, takže s tou aktualizací linků to není tak jednoduché. Snad se časem zadaří.

4
Naše webové stránky / Re:Přihlašovací dialog
« kdy: 21. Květen 2016, 08:58:21 odpoledne  »
Díky za návrh, avšak hlavní web nemá přihlášení pro každého, jen pro redaktory, kteří tam publikují. Pokud Ti jde jen o přihlášení na fórum, tak není problém tam to tlačítko přidat.

5
Obecné příspěvky / Re:Kniha o Arch linuxu
« kdy: 17. Duben 2016, 07:09:59 odpoledne  »
Díky za důvěru a za nápad. Dalo by se o tom uvažovat (nechci mluvit za kolegyni), ale až časem, až toho tu bude poněkud více. Další otázka, kdo by to vydal? Není to detektivka ani bulvár, tak se obávám, že je to pro vydavatele silně nezajímavé a málo peněznosné.
Máš-li však zájem se na tom spolupodílet, jsi vřele vítán.

6
Instalace, poinstalační a bootovací problémy / Re:Instalační program Architect
« kdy: 22. Březen 2016, 09:40:31 odpoledne  »
Tak zmiňovaná stránka je aktualizovaná. Tentokrát to je instalace Archu pomocí Arch Anywhere, snad vydrží aktuální déle než předchozí. :D

7
Instalace, poinstalační a bootovací problémy / Re:Instalační program Architect
« kdy: 20. Březen 2016, 08:35:22 odpoledne  »
Bohužel, podpora Architectu doslova před pár dny skončila, vydržte tedy prosím, zkusíme zpracovat jinou, snadnější variantu instalace Archu. Mějte prosím strpení, je to hlavně o nalezení času :)

8
Jak se ptát na fóru / Jak se ptát na fóru
« kdy: 14. Únor 2016, 02:39:14 odpoledne  »
JAK SE PTÁT.


Aby se fóra nezahltila stále se opakujícími dotazy, chtěli bychom vás požádat o dodržování několika jednoduchých pravidel:
  • Převážná většina otázek již byla někde zodpovězena. Podívejte se nejprve prosím zde na wiki, na Googlu, a prohledejte fórum, než položíte dotaz. Šetříte tak čas sobě i ostatním, další lidé pak nebudou muset procházet mnoho duplicitních dotazů.
  • Na každý problém založte nové téma. Nepřipisujte svůj dotaz do cizích, nesouvisejících témat, ani nezakládejte jedno téma pro pět různých problémů.
  • Téma prosím umisťujte tam, kam patří. Diskuzní fóra jsou členěna do sekcí, vyberte si to správné. Nezakládejte stejný příspěvek ve více sekcích, ptejte se pouze jednou.
  • Používejte výstižné názvy dotazů, charakterizující problém. Na téma Prosím pomoc! vám málokdo odpoví. Stejně tak výstižně a co nejkonkrétněji popište problém. Snažte se přidat co nejvíc informací (co vám program vypisuje, podle kterého návodu jste postupovali, …).
  • Prosím dodržujte zásady slušnosti.

Děkujeme

9
Pravidla diskuzního fóra / Pravidla diskuzního fóra - čtěte jako první
« kdy: 14. Únor 2016, 12:32:22 odpoledne  »
PRAVIDLA FÓRA ARCH LINUX CZ

1. Registrace na tomto fóru je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Měl by se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

2. Zakázané je jakékoli chování a příspěvky, které jsou v rozporu se zákony nebo Ústavou České republiky.

3. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.

4. Ve všech tématech kromě fóra Ostatní Linuxová distra je zakázáno psát příspěvky a uvádět odkazy nesouvisející s operačním systémem Arch Linux.

5. Je zakázáno uvádět odkazy na stránky s warez obsahem, pornografií, stránky, které svým obsahem porušují zákony a Ústavu České republiky. Je zakázána jakákoli forma reklamy a inzerce (např. na stránky firem, politických stran, produktů...). Do podpisů je možno umístit odkaz na vlastní stránky, pokud neporušují některé z výše uvedených pravidel..

8. Je zakázáno používat avatar s reklamním, podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist anebo sexuálním motivem a který je v rozporu s jakýmkoliv z těchto pravidel.

Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.

O trestech uživatelům, úpravách, mazání a uzavírání příspěvků rozhodují výhradně administrátoři a moderátoři fóra.

Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním tohoto fóra a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Stran: [1]