Poslední příspěvky

Stran: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Desktopová prostředí a správci oken / Re:i3blocks a vysoká teplota procesoru
« Poslední příspěvek od lombardo1981 kdy 23. Červenec 2018, 12:22:20 odpoledne  »
Chcem tým len povedať, že treba ohýbať i3blocks, nie aby on ohýbal mňa. Ak by si používal v i3blocks span, tak ti niektoré tie skripty nefungujú. Ale dá sa to obísť.
12
« Poslední příspěvek od lombardo1981 kdy 23. Červenec 2018, 12:14:39 odpoledne  »
Alebo si vytvor vlastný skript alebo zadaj vlastný príkaz. Takáto prkotina nie je dôvod niečo meniť. Ale je to tvoje rozhodnutie. :D
13
« Poslední příspěvek od lombardo1981 kdy 23. Červenec 2018, 12:10:19 odpoledne  »
Podľa mňa v tom chyba nie je. Daj si aspoň dva a sleduj ako sa menia zároveň.
14
« Poslední příspěvek od MadMax kdy 23. Červenec 2018, 12:08:19 odpoledne  »
Aj intervaly som bral do úvahy a mám nastavené myslím na 1 sekundu. Teplotu ukazuje rovnako. Nevadí, ešte stále je k dispozícii i3status, prípadne ten polybar. Ale ďakujem. :)
15
« Poslední příspěvek od lombardo1981 kdy 23. Červenec 2018, 11:45:57 dopoledne  »
Tak je to možno skriptom.Ale regulárne som to v polybar nastavila (lebo to poprvé nepoužívam, a podruhé používam väčšinou vlastné skripty alebo príkazy), a ukazuje to rovnako. Len sa odlišne obnovujú. A medzi tým sa tá teplota líši. Ale často je aj rovnaká. Takže podľa mňa problém nie je.
16
« Poslední příspěvek od MadMax kdy 23. Červenec 2018, 11:24:16 dopoledne  »
Aha, teda či sa berie package ID, alebo iba nejaké Core? No, to som zrovnával, a berie sa Package ID. Teplota na bare a package ID v konzole sú rovnaké. Len som ti to zle napísal. A používam najnovšie jadro. Btw, mne polybar ukazoval teplotu správne, vlastne všetky bary mi ju ukazujú správne, keď to porovnávam s výstupom package ID. Akurát pri použití i3blocks je teplota vyššia.
17
« Poslední příspěvek od lombardo1981 kdy 23. Červenec 2018, 11:15:35 dopoledne  »
Nie. Myslela som, ktorá časť z tých výstupov sa berie. Či sa neberie zlá. Pretože podľa mňa polybar berie zlú teplotu. Opakujem, používam posledné jadro, nie LTS. Pri LTS to môže byť iné.
18
« Poslední příspěvek od MadMax kdy 23. Červenec 2018, 11:09:52 dopoledne  »
Ach, mala si na mysli či výstup teploty na bare je správny? Potom áno, to som kontroloval vždy s konkrétnym výstupom na bare.
Kód: [Vybrat]
watch sensors
Vždy to bolo identické s výstupom na bare. Akurát pri i3blocks sú teploty vyššie o pár stupňov oproti iným barom, ale identické s výstupom v konzole. Myslel som, či to nemôže byť spôsobené samotnými blokmi, pokiaľ sú nejak nevhodne zadané.
19
« Poslední příspěvek od lombardo1981 kdy 23. Červenec 2018, 11:03:50 dopoledne  »
Pozri sa a porovnaj teploty:
Kód: [Vybrat]
sensors -u
sensors

Správna teplota je táto: coretemp-isa-0000 a Package id 0
20
« Poslední příspěvek od MadMax kdy 23. Červenec 2018, 10:53:36 dopoledne  »
Si rýchla, žiaľ ja zase neznalý problematiky. Neviem ako si pozriem výstupy pre jednotlivé bary. V oblasti PC fungujem ako onen holub v klietke, ktorému sypali zrno len keď otočil hlavou na ľavú stranu, čím získal dojem, že prívod čerstvého zrna ovláda otočením hlavy do ľava.
Stran: 1 [2] 3 4 ... 10