Naše webové stránky | 21. Květen 2016, 01:07:46 odpoledne
Přihlašovací dialog

Livan

• Nováček
  • *
  • 47
    • Zobrazit profil
Přihlašovací dialog
« kdy: 21. Květen 2016, 01:07:46 odpoledne »
Mám takový námět na zlepšení. Navrhuji přesunout (doplnit) přihlašovací dialog (tlačítko) nahoru na hlavní stránku projektu, třeba vedle tlačítka "O nás". Dúvod je jednoduchý. Pokud chci reagovat na článek, musím kliknout na fórum a tam se přihlásit a potom se vrátit zpět na hlavní stránku, což je nepraktické. To přihlášení by platilo pro celý web, teda i pro fórum. Já vím, je tam několik ikon pro přihlášení z jiných stránek ale já například nemám účet na ani jedné z nich, teda musím se přihlásit přes fórum.
Arch Linux LXQT, Asus X200MA, 2GB RAM, Celeron N2815

archman

• Administrátor
  • Nováček
  • 7
  • Linux je jediná správná volba
    • Zobrazit profil
    • Arch Linux cz
Re:Přihlašovací dialog
« Odpověď #1 kdy: 21. Květen 2016, 08:58:21 odpoledne »
Díky za návrh, avšak hlavní web nemá přihlášení pro každého, jen pro redaktory, kteří tam publikují. Pokud Ti jde jen o přihlášení na fórum, tak není problém tam to tlačítko přidat.
Arch Linux, Openbox WM (64bit), kernel 4.5.0-1-ARCH , # Asus Sabertooth P67, Intel® Core™ i3-2120T CPU@2.6GHz x 2, 8GB RAM DDR3, GK ASUS GT630-SL-2GD3-L.

Livan

• Nováček
  • *
  • 47
    • Zobrazit profil
Re:Přihlašovací dialog
« Odpověď #2 kdy: 21. Květen 2016, 10:06:36 odpoledne »
Kvúli přihlášení na fórum to není nutné, na fóru už přece tlačítko je. Spíš jsem to myslel jako obecné přihlašovací tlačítko pro celý web, teda pro fórum aj pro ty co přidávají komentáře k článkúm. Ale nevadí, pokud je to problém, dá se vyplňovat údaje do těch polí u komentářú, jak jsem to dělal do teď.
Arch Linux LXQT, Asus X200MA, 2GB RAM, Celeron N2815